0 Ürün0.00 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için ülkemizin en seçkin kargo firmalarından biri olan MNG Kargo ile çalışıyoruz.

www.ruzgargulu.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünler ( özel imalat ürünler hariç ) en geç 2 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Stoğu tükenmiş, tedariği yada imalatı mümkün olmayan ürünler için oluşturulan siparişlerde siz değerli müşterilerimize arayarak bilgilendiriyoruz, ödemesi yapılmış ise belirteceğiniz banka hesabınıza ücret iadesi yapıyoruz.


MNG KARGO İŞLEMLERİ

Sadece Adrese Teslimat Yapılır.
Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden teslimat için lütfen sipariş sırasında teslim almak istediğiniz MNG Kargo şubesini bildiriniz.

Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.


Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Normal Şartlar da MNG kargo 2 iş günü içerisinde adrese teslimat yapmaktadır. Geciken teslimatlarda kargo takip numarası ile MNG kargo yu arayarak yada online takip sistemi üzerinden gönderinizin durumunu öğrenebilirsiniz.


Kargoda hasar gören ürünlerden tamamen kargo firması sorumludur. Ürününüzü teslim aldığınızda KARGO görevlisi önünde kontrol ediniz.Ürünlerin kargo yetkilisi önünde kontrolünün yapılıp üründeki herhangi bir problemde kargo yetkilisine tutanak tutturmaları gerekmektedir.